Reference Reference

Reference

Děkujeme za Vaše pochvalné dopisy a e-maily, které nám zasíláte. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě.
Zákazník
Moc děkuji za odkoupení té půdy z dědictví.
Martina W.
Zákazník
Super spolupráce při prodeji mého bytu. A líbilo se mi, jak pán na rovinu řekl, že výkup dělá proto, že předejde zklamání klienta. Já nabízel byt postupně přes tři realitky a byla to hrůza. Pořád sliby a na prohlídky chodili spíše jejich kámoši než klienti. Tady to bylo hotové rychle a hlavně peníze poslali jak řekli. To cením. Díky.
Honza, Vratislavice
Zákazník
Rád jsem využil vašich služeb při prodeji bytu a oceňuji rychlost. Zároveň mě mile potešila nabídka tipařské provize za zprostředkování obchodu a brzy se na Vás obrátím, protože vím o dalších klientech, kde byste mohli něco odkoupit.
Michal, Plzeň
Zákazník
Děkujeme za velice rychlou spolupráci. Za rychlý prodej chaty jsme si mohli koupit byt a předělat jej dceři, aby tam mohla od října bydlet. Díky ještě jednou.
Manželé Michal a Monika V., Opava
Zákazník
Děkujeme za koupi našeho bytu v Mostě. Půl roku jsme ho nemohli prodat a tady to bylo hotové do měsíce.
Erika a Ján, Most
Zákazník
Konečně firma, která jen neslibuje nesmysly a po měsíci nic nedá. Přes ně jsme dohodli v polovině července kupní cenu, ještě ten den byla smlouva a po podání na katastr mi poslali půlku peněz. Spokojenost. Teď se obchod dokončuje a přichází mi zbytek. Ale hlavní je, že už jsem mohl koupit jiné bydlení. Takže díky ještě jednou.
Honza, Pardubice
Zákazník
V podnikání jsem se dostal do existenčních problémů a málem jsem tak přišel o svůj dům. ČMRF pro mě zajistil vyplacení dluhů ve výši 4,8 mil. Kč. Umožnil mi tak dům neprodat pod cenou a postavit se zpátky na nohy. Velké díky.
Aleš - podnikatel, Plzeň
Zákazník
ČMRF za nás vydražil nemovitost v Roudnici. Zaplatili za nás dražební jistotu 500 000 Kč, dům následně zbavili všech právních vad a vyřídili nám i hypotéku.
Martin a Petra - manželé, Straškov Vodochody