Moc děkuji za odkoupení té půdy z dědictví. 

Martina W.

Super spolupráce při prodeji mého bytu. A líbilo se mi, jak pán na rovinu řekl, že výkup dělá proto, že předejde zklamání klienta. Já nabízel byt postupně přes tři realitky a byla to hrůza. Pořád sliby a na prohlídky chodili spíše jejich kámoši než klienti. Tady to bylo hotové rychle a hlavně peníze poslali jak řekli. To cením. Díky.

Honza, Vratislavice

Rád jsem využil vašich služeb při prodeji bytu a oceňuji rychlost. Zároveň mě mile potešila nabídka tipařské provize za zprostředkování obchodu a brzy se na Vás obrátím, protože vím o dalších klientech, kde byste mohli něco odkoupit.

Michal, Plzeň

Děkujeme za velice rychlou spolupráci. Za rychlý prodej chaty jsme si mohli koupit byt a předělat jej dceři, aby tam mohla od října bydlet. Díky ještě jednou.

Manželé Michal a Monika V., Opava

Děkujeme za koupi našeho bytu v Mostě. Půl roku jsme ho nemohli prodat a tady to bylo hotové do měsíce. 

Erika a Ján, Most

Konečně firma, která jen neslibuje nesmysly a po měsíci nic nedá. Přes ně jsme dohodli v polovině července kupní cenu, ještě ten den byla smlouva a po podání na katastr mi poslali půlku peněz. Spokojenost. Teď se obchod dokončuje a přichází mi zbytek. Ale hlavní je, že už jsem mohl koupit jiné bydlení. Takže díky ještě jednou.

Honza, Pardubice