Odhad ceny nemovitosti
< < Domů

CHCI ODHAD

Vyřešíme úřední i tržní odhad Vaši nemovitosti.

Máte nemovitost a nevíte, jakou má hodnotu? Chcete ji prodat anebo Vás to prostě jen zajímá? Průměrná cena za odhad bytu je kolem 5.000,- Kč, u domu kolem 8 - 10.000,- Kč.

Za kolik Vám oceníme Vaši nemovitost my? ZDARMA

Proč? Proč ne. Nemovitosti nás baví, děláme je už téměř dvacet let. Trh nám mnoho dal, tak rádi něco vracíme zpět. Obzvlášť, když víme, že to má smysl a že tím lidi potěšíme.

Chcete znát tržní cenu jakékoli nemovitosti? Řešíte dědictví, insolvenci, exekuce či prodej? Obraťte se na naše odborníky. Napište nám a my Vám Vaši nemovitost oceníme.

Naši odhadci pro Vás vypracují odhad nemovitosti dle Vašeho zadání. 

Jaké odhady děláme?

  • Odhad tržní - chcete prodat svoji nemovitost a nevíte, jak stanovit její cenu? Rádi Vám pomůžeme! Profesionálové, kteří se prodejem nemovitostí zabývají více než 15 let, Vám z cenových map řeknou, za kolik je Vaše nemovitost prodejná.
  • Odhad úřední - slouží zejména pro potřebu finančního úřadu při podání přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí (zde si dovolujeme účtovat skutečné náklady soudního znalce tak, jak mu je přiznává zákonná vyhláška).

Jak to funguje?

Zcela jednoduše – buď nám napište přes níže uvedený formulář anebo na email. Od Vás potřebujeme vědět, o jakou nemovitost se jedná, na což je nejlepší číslo listu vlastnictví (LV) a katastrální území. A pak ještě sdělení, jaký odhad potřebujete, resp. pro jaký účel.

Naši specialisti si poté dle potřeby emailem vyžádají ještě další podrobnosti, aby byla cena co nejpřesnější, proto prosíme, vyplňte Váš zpětný email velmi pečlivě. Děkujeme.

Námi vypracovaný odhad ZDARMA není žádným závazným důvodem pro Vás, abyste nám prodali Vaši nemovitost. Je to jen služba navíc, kterou pro Vás rádi uděláme.