Chtěla bych moc poděkovat za Vaši ochotu, při odkupu našeho bytu.Firma ma velice slušné jednání,je velmi spolehlivá.pan Majer je moc ochotný, trpělivý,velice seriózní člověk.Vše proběhlo tak,jak má.Všem vřele doporučuji.Dėkujeme Renata a Alois z Chomutova

Byt Chomutov 3+1

Děkuji Vám za pomoc s prodejem mého bytu. Vyřešili jste mi problém s hotovostí a za to Vám budu vděčná. Sice mi nakonec ten baráček utekl, ale možná je to tak dobře. Osud mi do cesty přivedl něco zcela jiného.

Byt Praha, Kobylisy, 3+1

Moc děkuji za odkoupení té půdy z dědictví. 

Martina W.

Super spolupráce při prodeji mého bytu. A líbilo se mi, jak pán na rovinu řekl, že výkup dělá proto, že předejde zklamání klienta. Já nabízel byt postupně přes tři realitky a byla to hrůza. Pořád sliby a na prohlídky chodili spíše jejich kámoši než klienti. Tady to bylo hotové rychle a hlavně peníze poslali jak řekli. To cením. Díky.

Honza, Vratislavice

Rád jsem využil vašich služeb při prodeji bytu a oceňuji rychlost. Zároveň mě mile potešila nabídka tipařské provize za zprostředkování obchodu a brzy se na Vás obrátím, protože vím o dalších klientech, kde byste mohli něco odkoupit.

Michal, Plzeň

Děkujeme za velice rychlou spolupráci. Za rychlý prodej chaty jsme si mohli koupit byt a předělat jej dceři, aby tam mohla od října bydlet. Díky ještě jednou.

Manželé Michal a Monika V., Opava