Moc děkujeme za profesionální přístup při vyřízení prodeje našeho domu. bylo to pro nás obtížné období a tak jsme rádi, že vše vyřešilo rychle a bez zbytečných průtahů. Ten půlrok předtím, co jsme to prodávali přes realitníka z Chrudimi byl pro nás o nervy. Měl by se od vás učit! Vaškovi.

Dům Zaječice - Chrudim

Dobrý den, na Vaši firmu jsem se obrátila s žádostí o nacenění a rychlý prodej. Byla jsem překvapena poté, co mě Vaši konkurenti vždy jen něco slibovali  a nakonec chtěli podepsat zprostředkování prodeje, jak Vy jste profesionální a rychlí. A máte moc sympatické pracovníky :))

Byt Praha-Stodůlky

Děkujeme za vyřešní našeho případu, moc jste nám pomohli. Přes rok nemohla náš barák prodat místní realitka a s Vámi to proběhlo během měsíce. Klobouk dolů. A ceny byla velmi férová, to musíme uznat.

RD Chrudim

Dobrý den, moc děkuji za rychlé jednání při prodeji mého domu. Ať novému majiteli slouží tak dobře, jak sloužil nám. Díky.

RD Staré Hradiště

Moc bych Vám chtěla poděkovat za rychlé vyřízení prodeje mého domu. Zejména mě překvapila Vaše důvěra a pružnost, že jste vyřídili obchod korespondenčně a poslali mi peníze, aniž bychom se osobně viděli. Toho si vážím, tak se dnes chová málokdo. A až ten náš dům prodáte, doufám, že to koupí lidi, kteří jej budou milovat tak, jak jsme jej milovali my. Přeji Vám krásné léto, Vaše Jana K.

RD Frýdek-Místek

Děkujeme za krásnou spolupráci při prodeji našeho bytu.Vše proběhlo v rychlosti a v pořádku.Děkuji p.Majerovi za vřelý přístup a vlídné jednání.
Šťastný (Chomutov)

Družstevní byt Chomutov