Právní poradna

Přečtěte si nejčastější dotazy klientů. Pokud nenajde odpověď na Vaší otázku neváhejte nás kontaktovat!

Volejte: 777 499 994
Pište: prodej%z%cmrf.cz

4. odborná realitní konference

Realitní vzdělávací institut právě zveřejnil zprávu, že 4. odborná realitní konference proběhne již zkraje příštího roku, a to hned 15.1.2019. Navíc v ultramoderních prostorách Cubex Centra v Praze.

Insolvenční správce detektivem?

Chtěl bych se zepat na jednu věc, je možné někde dohledat a případně kde, že jsem něco zdědil - mám na mysli, jestli je schopen zjistit insolvenční správce někde v nějakém registru, případně se dostat na rozhodnutí soudu o výsledku dědického řízení?

Dědictví a insolvence

Chtěl jsem se vás zeptat,jsem v insolvenci,která mi končí poslední splatkou v tomto měsíci.
 Umřela mi babička,ale bylo to 27.7.,dědické řízení bude  15.11. Je uvedená skutečnost pro mou insolvenci podstatná?Je moje povinnost sdělit to insolvenčnímu správci? Vycházel jsem z toho,že pokud dědické jednání bude po "ukončení insolvence",není potřeba tuto skutečnost oznamovat.
 Je pravda,že jsem nabyl majetek ještě v insolvenci? Pokud ano,nechápu,jak je to možné před zahájením řízení. V závěti je ještě podmínka "břemeno" druha babičky na dožití,jaký to má vliv?

Exekuce a účet manžela

Je možné vydat exekuční příkaz na bankovní účet mé ženy, když bankovní účet je výlučným majetkem mé ženy a je vedený na ní?

Insolvence a dědictví

Mám insolvenci a splácím oddlužení. Kdybych nedej bože umřel, musela by moje manželka po smrti dál splácet insolvenci?